Правоосвітній захід у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України

Правоосвітній захід у Східному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Меланія Хуторянська, в рамках реалізації правопросвітницького  проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провела для працівників сектору правового забезпечення та відділу прикордонного контролю Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України семінар на тему: «Актуальні аспекти перетинання державного кордону (лінії зіткнення) неповнолітніми дітьми, громадянами України, з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 619 «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України».

 

В ході семінару ще були розглянуті питання порядку надання статусу учасника бойових дій, соціального захисту військовослужбовців, доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, механізму виконання рішення суду, новини в законодавстві стосовно стягнення заборгованості по аліментам. На семінарі також розглядалися питання, які виникають в діяльності юридичної служби, з урахуванням специфіки роботи у сфері охорони кордону.

 

 

Разом з керівником юридичної служби Східного регіонального управління Олегом Данильченко було досягнуто згоди про продовження подальшої співпраці у сфері правової освіти населення. Працівників Харківської юстиції було запрошено прийняти участь у наступному правоосвітньому заході, присвяченому соціальному захисту військовослужбовців-жінок, які проходять військову службу у Державній прикордонній службі.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта