Лекція на тему: “Видача повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, обговорення актуальних питань в рамках проекту “Я маю право”

Лекція на тему: “Видача повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, обговорення актуальних питань в рамках проекту “Я маю право”

В.о. Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Харіною О.І. для працівників служби у справах дітей по Холодногірському району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради проведено лекцію на тему: “Видача повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, обговорення актуальних питань в рамках проекту “Я маю право”.

Працівникам Служби в ході проведення лекції було роз’яснено, що  Порядок видачі свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану регулюється Законом України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану” від 01.07.2010 № 2398-VI (із змінами) (далі — Закон) та Розділом IV Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.10.2000 року № 52/5, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 18.10.2000 року за № 719/4940, у редакції наказу Міністерства юстиції України від 24.12.2010. № 3307/5.

Якщо оригінал свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану вкрадено, загублено, пошкоджено чи знищено, повторна видача свідоцтва здійснюється відділами державної реєстрації актів цивільного стану на підставі актового запису цивільного стану, складеного як в електронному вигляді, так і на паперовому носії.

Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану здійснюється незалежно від місця державної реєстрації акту цивільного стану та місця проживання заявника.

Також було проінформовано, що повторна видача свідоцтва про державну реєстрацію акту цивільного стану здійснюється за заявою особи, щодо якої складено запис, батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, представника закладу охорони здоров'я, навчального або іншого дитячого закладу, де постійно перебуває дитина, органу опіки та піклування. Свідоцтво про державну реєстрацію акту цивільного стану видається представникам зазначених установ за довіреністю установи та при пред'явленні документів, що посвідчують їх особу.

Наприкінці заходу з працівниками Служби також було обговорено актуальні питання в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: «Протидія домашньому насильству» та «Зупинимо булінг разом».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта