Лекція на тему: «Конституційні права людиниі громадянина»

Лекція на тему: «Конституційні права людиниі громадянина»

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області для слухачів заочної форми навчання факультету підготовки магістрів публічного управління Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління  при Президентові України було проведено лекцію,  присвячену основоположним правам людини і громадянина.

Звичайно, що тема реалізації та захисту прав є також об’єктом  правоосвітньої кампаніі Міністерства юстиції Украіни «Я МАЮ ПРАВО». В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами: у сфері правосуддя, захист права власності та протистояння корупції у вищих навчальних закладах. Поширення правових знань у рамках проекту сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки.

Інформування майбутніх кадрів нової державної служби у дусі дотримання та захисту прав громадян є запорукою позитивних змін у сфері публічної влади тасуспільстві в цілому.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта