В рамках Тижня права для співробітників Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця проведено семінар

В рамках Тижня права для співробітників  Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця  проведено семінарВ рамках Тижня права провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. для співробітників Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця було проведено семінар на тему: «Як захистити свої права у судовому порядку?».

В рамках Тижня права провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Парамоновою Л.В. для співробітників Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця було проведено семінар на тему: «Як захистити свої права у судовому порядку?».

 В ході семінару було висвітлено основні положення Конституції України, наголошено на правах, свободах та обов’язках людини і громадянина.Також було проінформовано, що вирішити спір можливо як у досудовому порядку, так і в судовому. Досудове урегулювання спору — шляхом проведення переговорів; за допомогою медіатора; у третейському суді.У разі, якщо не вдалося врегулювати спір без звернення до суду, то наступним кроком є консультація з юристом, який допоможе визначити категорію спору та підготувати необхідні документи. Якщо не знаєш як діяти та як вирішити спір, подзвони до Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги цілодобово та безкоштовно у межах України 0 800 213 103 та отримай кваліфіковану правову консультацію.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта