«Подолаймо булінг разом!» З таким гаслом ми завітали до КСДЮШОР «Динамо»

«Подолаймо булінг разом!» З таким гаслом ми завітали до КСДЮШОР «Динамо»
В рамках Тижня права з нагоди відзначення Дня юриста у Комплексній спеціалізованій дитячо-юнацькій школі олімпійського резерву «Динамо» працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кисловською О. І., Нікішовою М. О. та Кас’ян А.В.

В межах правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» було проведено зустріч з батьками вихованців, тренерами, в ході якої обговорювались наступні питання: шляхи подолання такого неприємного явища в суспільстві як булінг, що можуть зробити батьки, якщо їх дитина стала жертвою булінгу, та як повинні реагувати вчителі, класні керівники, психологи, керівництво школи, якщо спостерігається така проблема в їх школі.

Також в ході спілкування був обговорений законопроект ВРУ, яким пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, до Закону України «Про освіту», якими визначити поняття «булінг», визначити механізми протидії цьому явищу в закладах освіти, захисту прав дітей, встановити адміністративну відповідальність за булінг, приховування випадків булінгу педагогічним, науково-педагогічним, науковим працівником, керівником, засновником закладу освіти.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта