Проведено тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для учнів 7-х класів

Проведено тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для учнів 7-х класів
В рамках тижня права та інформаційної компанії #СтопБулінг головні спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородська М.С. та Литовченко Ю.С. завітали до Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 139 та провели тематичний урок «STOP БУЛІНГ» для учнів 7-х класів.
На сьогоднішній час проблема булінгу є надзвичайно актуальною, адже за даними дослідження UNICEF Ukraine 67 % дітей стикалися з булінгом в школах в тих чи інших проявах.

Спеціалісти юстиції, наголосили на серйозності проблеми булінгу, повідомили про відповідальність, яка настає за вчинення насильства та про наслідки, які завдає психіці словесне цькування, ігнорування та бойкотування.

При проведенні уроку окремо зупинилися на обговоренні кібербулінгу, сучасної форми агресії, яка набула поширення з появою мобільних телефонів, інтернету. Будь-які її форми мають на меті дошкулити, нашкодити чи принизити людину дистанційно, без фізичного насильства (на відміну від булінгу).


На жаль, така форма цькування набирає все більших обертів, оскільки зброєю булера стають соціальні мережі, форуми, чати, мобільні телефони тощо.

Зустріч надзвичайно зацікавила дітей, вони активно спілкувалися з фахівцями юстиції на тему своїх прав та обов’язків, а також щодо булінгу та відповідальності за його вчинення.

Як сказав видатний французький письменник А. Барбюс “Школа - це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.”
Юстиція завжди слугує дітям інформером з найактуальніших питань для того, щоб їх проблеми, у тому числі шкільне насильство, не замовчувалися і мали шляхи вирішення.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта