«Круглий стіл» з представниками юридичний служб

«Круглий стіл» з представниками юридичний служб
18 жовтня 2018 року у Харківській обласній державній адміністрації було проведено «круглий стіл» для представників Юридичного департаменту Харківської обласної державної адміністрації, юридичного сектору Харківської обласної державної адміністрації та юридичних служб районних державних адміністрацій Харківської області, у якому у якості спікерів було запрошено представників Харківської юстиції.На даному «крутому столі» були висвітлені наступні питання:

Основні напрямки реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» (доповідач - Заступник начальника управління - начальник відділу по роботі з персоналом управління персоналу Супруненко Т.І.).

Реалізація положень Законів ЧужихДітейНеБуває як один із механізмів захисту прав дітей (доповідач - начальник Управління персоналу Федотова Т.М.).

Актуальні питання антикорупційної політики держави (доповідач – завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко А.В.).

Право на заробітну плату та інші виплати у сфері трудових правовідносин (доповідач – провідний спеціаліст відділу з питань банкрутства Свиридова Н.О.).

Організація роботи юридичної служби. Актуальні питання. МКМР як складова частина взаємодії у сфері правової освіти населення (доповідач – головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Трофименко Д.С.).

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта