Презентацію шостого випуску телепрограми Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» на тему: «Житлово-комунальні послуги»

Презентацію шостого випуску телепрограми Міністерства юстиції  «Я МАЮ ПРАВО!» на тему: «Житлово-комунальні послуги»

В приміщенні  Борівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області (далі-відділ) провідним спеціалістом відділу спільно з представником Борівського бюро правової допомоги для громадян проведено презентацію шостого випуску телепрограми Міністерства юстиції  «Я МАЮ ПРАВО!» на тему: «Житлово-комунальні послуги», яка транслюється в ефірі 5 каналу.

«Я МАЮ ПРАВО!» – загальнонаціональний правопросвітницький проект, спрямований на підвищення рівня правової обізнаності громадян.

В програмі  розповідається про права та обов'язки споживачів житлово-комунальних послуг, де зокрема, споживач має право:

на несплату вартості комунальних послуг (крім постачання теплової енергії) у разі їх невикористання за період тимчасової відсутності в житловому приміщенні понад 30 календарних днів;

розірвати договір про надання комунальної послуги, попередивши про це виконавця відповідної комунальної послуги не менш, як за два місяці до дати розірвання договору.

Водночас у разі несвоєчасного здійснення платежів за житлово-комунальні послуги споживач зобов'язаний сплати пеню.

Також, громадян було проінформовано про реформи Міністерства юстиції  «Шлюб за добу», про отримання  свідоцтв про народження в пологових будинках.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта