Робоча зустріч на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

Робоча зустріч на тему: «Я МАЮ ПРАВО!»

В приміщенні Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулась робоча нарада - зустріч за участю в.о. начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах  Головного територіального управління юстиції у Харківській області Череповської М.В. та юристів Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, в першу чергу спілкувались з фахівцями про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», окремо розглянули основні напрями такі як:

«Встановлення факту родинних відносин», «Виїзд з дитиною за кордон»,  «Отримуй аліменти» , «Оформлення субсидії», та інші цікаві теми проекту. Присутні юристи охоче ділились своїми враженнями та пропозиціями щодо реалізації проекту.

Також в ході зустрічі юристами надавалися безкоштовні правові консультації громадянам, зокрема: щодо захисту права на виконання судового рішення, захисту прав дітей та жінок; протидії домашньому насильству та куди звертатися за допомогою, якщо став його жертвою.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта