Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Виконуюча обов’язки начальника Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Харіна О.І провела інформування про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Громадяни, які прийшли на прийом, дізналися про те, що загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві.

Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави. Проект включає в себе не тільки функцію інформування громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати та дає чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Дія проекту доводить, що держава може бути Вашим партнером, і встановлює рівність перед законом для кожного українця. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

За допомогою створеної інформаційної платформи можливо отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав. Для того щоб почати навчатись, як захистити свої права у різних сферах життя достатньо мати доступ до інтернету та перейти за посиланням http://pravo.minjust.gov.ua.

Також було проінформовано, що на зазначеному порталі кожен громадянин може самостійно знайти вичерпну інформацію на багато питань, які виникають у повсякденному житті та знайти відповідь як їх вирішити.

Громадяни дізналися про пріоритетні напрямки проекту «Я МАЮ ПРАВО!», а саме: виконання рішень про стягнення аліментів, протидія домашньому насильству, протидіяти булінгу, як виїхати з дитиною за кордон та які права гарантуються захисникам України, а також та отримали послуги відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта