Проведено правопросвітницький захід для студентів Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету з метою ознайомлення з основними напрямками проекту. «Я МАЮ ПРАВО!»

Проведено правопросвітницький захід для студентів Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету з метою ознайомлення з основними напрямками проекту. «Я МАЮ ПРАВО!»

Для студентів Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету головним спеціалістом відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Герасименко С.С. та головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» був проведений спільний правопросвітницький захід із метою ознайомлення студентів Технікуму з основними напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Студентів було проінформовано про їх права та обов’язки, та роз’яснені ключові напрямки загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»: «Стоп булінг!», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною», «Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України з метою захисту права дитини на належне матеріальне утримання».

За словами англійського письменника О.Уальда: «Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими». Проте на сьогоднішній час серед підростаючого покоління стало поширене явище булінга, тобто насильства здійснюваного самими дітьми одне до одного. Булінг (bullying, від анг. bully — хуліган, забіяка, задирака, грубіян, насильник) визначається як утиск, дискримінація, цькування. Булінг серед дітей — явище системне й комплексне. Торік 67% українських дітей або були жертвами, або кривдниками, або свідками булінгу, за даними ЮНІСЕФ. Чверть із них безпосередньо зазнали цькувань. 48% цих дітей нікому не розповіли про пережите.

Булінг, як прояви агресії, впливає не лише на одного учня, а на весь учнівський колектив в цілому, тому під час заходу студентів було ознайомлено з причинами виникнення булінгу, його видами, характерними рисами буллі та його жертви, опрацьовані практичні методи виявлення постраждалих та булерів, студентів було ознайомлено з методами профілактики і протидії.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта