Інформування захисників України у рамках інформкампанії #ПраваЗахисників #ВетеранеЗнайСвоїПрава

Інформування захисників України у рамках інформкампанії  #ПраваЗахисників #ВетеранеЗнайСвоїПрава

Спеціалістами відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області  Литовченко Ю.С. та Парамоновою Л.В. просто неба проведено інформування захисників України  у рамках інформаційної кампанії #ПраваЗахисників #ВетеранеЗнайСвоїПрава.

В ході вказаного заходу, було роз’яснено процедуру отримання безоплатної правової допомоги, порядок безоплатного отримання земельної ділянки, повідомлено про існуючі пільги на оплату житлово-комунальних послуг та проїзд.

 

Зокрема, захисники мають право на:

отримання первинної та вторинної правової допомоги;

першочергове відведення земельних ділянок для особистого селянського господарства; ведення садівництва; будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селах; індивідуального дачного будівництва; будівництва гаражів;

знижки на оплату користування житлом, комунальними послугами, вартості палива;

безкоштовний проїзд міським, приміським і міжміським автотранспортом та додатково міжміським залізничним, водним, повітряним або автомобільним в обидва напрямки.

 

 

Також учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам сімей загиблих внаслідок війни передбачена щорічна разова грошова допомога. Крім цього, законодавством передбачене безоплатне медичне забезпечення.

Отримати юридичну консультацію можливо зателефонувавши до контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта