Проведено робочу зустріч #СтопНасильство з працівниками служби у справах дітей Холодногірського району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

Проведено робочу зустріч #СтопНасильство з працівниками служби у справах дітей Холодногірського району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради

22.10.2018 головним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Смородською М.С. проведено робочу зустріч з працівниками служби у справах дітей Холодногірського району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради.

 

В ході робочої зустрічі була обговорена проблематика домашнього насильства.

Адже проблема домашнього насильства — дуже серйозний виклик для світового суспільства.

За статистикою, щороку понад 600 жінок в Україні гинуть в результаті домашнього насильства, а згідно з дослідженнями за оцінками експертів менше 23 % постраждалих звертаються за допомогою.

Главою держави був підписаний Закон України № 2229-VIII «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Новий Закон набрав чинності 7 січня 2018 року.

 

 

Під домашнім насильством тепер розуміється діяння/бездіяльність між членами сім'ї або родичами, зокрема між колишнім подружжям, незалежно від того/, чи зареєстровано їх шлюб та чи проживають вони спільно.

Якщо Ви постраждали або стали свідком від домашнього насильства щодо своїх близьких, рідних, знайомих, зверніться за допомогою! Ваша небайдужість може врятувати життя!

Викликай Поліцію — 102!

 

 

Звертайся на Національнгу “гарячу” лінію із попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації  - 116 123*

Контакти центрів соціальних служб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги знайди на сайті Міністкрства соціальної політики — msp.gov.ua.

Дізнайся контакти притулків у поліції, центрах безоплатної правової допомоги, центрах соціальних служб, у мобільних бригад або за телефоном “гарячої лінії”.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта