Інформування працівників Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

25 жовтня 2018 року для працівників Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру спеціалістами відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Павленко Ю.Ю. та Котляр Г.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Стоп булінг!», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною», «Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України з метою захисту права дитини на належне матеріальне утримання», «Забирають бізнес? Відбирають майно?».

В межах проведення комунікативної кампанії серед працівників вказаного вище Центру були поширені інформаційні буклети з зазначених питань.

Під час правопросвітницького заходу із працівниками були обговорені питання щодо надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, порядку виконання договору страхування життя, механізм виконання рішень судів та проінформовано про нові ініціативи Міністерства юстиції України в рамках проектів #ЧужихДітейНеБуває, #СтопНасильство та #Зупинемо булінг разом.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта