Візит до Посольства Федеративної Республіки Німеччина у місті Києві

Візит до Посольства Федеративної Республіки Німеччина у місті Києві

Керівництво відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області було запрошене до Посольства Федеративної Республіки Німеччина у місті Києві на цікаву та приємну зустріч щодо підсумків роботи Посольства у різних напрямках. 

Під час  теплої, дружньої розмови в невимушеній обстановці, мали змогу разом з представниками Департаменту міжнародного права та командою консульсько-правового відділу Посольства Федеративної Республіки Німеччина у місті Києві під головуванням пана Єнса Краус-Массе обговорити вектори реалізації положень Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей.

 

 

Твердо переконані в тому, що стан дотримання прав дитини завжди був предметом особливої уваги і турботи.  Впевнені, що спільними злагодженими діями ми спроможні  надати  дітям  захист  у  міжнародному  масштабі  від шкідливих   наслідків   їхнього незаконного переміщення або утримування і створити  процедури  для  забезпечення повернення їх до держав постійного  проживання.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта