Надання адресної безоплатної правової допомоги у Іюмському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Іюмському районі Харківської області

З метою надання адресної безоплатної правової допомоги спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. було здійснено виїзд до Ізюмського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ізюмської районної державної адміністрації.

Під час консультування присутніх найбільш актуальними питаннями стали: порядок розірвання договору довічного утримання, стягнення заборгованості по аліментам, оформлення спадщини в порядку спадкування за заповітом, визнання фізичної особи недієздатною, а також доступ до діючої в Україні системи безоплатної правової допомоги, тощо.

 

 

В межах проведення комунікативної кампанії було проінформовано про механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства та здійснено поширення інформаційних матеріалів та буклетів з основними повідомленнями правопросвітницького проекту «Я маю право!».

 

#Захищаємо свої права разом з Мін’юстом!

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта