Робоча зустріч на тему: «Протидія домашньому насильству»

Робоча зустріч на тему: «Протидія домашньому насильству»

Головним спеціалістом Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківської області Топалом І.П. разом спеціалістом І категорії з юридичних питань та регуляторної політики відділу земельних відносин, соціальних питань та регуляторної політики Барвінківського виконавчого комітету міської ради Коваленко Ю.А. було проведено робочу зустріч на тему: «Протидія домашньому насильству».

Під час зустрічі було обговорено, що Міністерство юстиції у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» з червня 2018 року розпочало масштабну інформаційну кампанію по всій території України за напрямком "Стоп насильство".

Мета кампанії «Стоп насильство» - формування нульової толерантності до цього явища, інформування про зміни до законодавства, «гарячі лінії» та адреси для звернення за допомогою для жертв домашнього насильства, про обов’язок повідомляти про випадки домашнього насильства свідків, про відповідальність для кривдників.

 

 

Зокрема, у межах кампанії детально пояснено, що таке домашнє насилля, що робити у разі домашнього насильства, який захист гарантовано постраждалим. Також роз’яснено, на яку допомогу можна розраховувати жертвам домашнього насильства та як її отримати.

Так, для жертв домашнього насильства передбачена безоплатна правова допомога, психологічна підтримка та соціальні послуги, тимчасовий притулок.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта