Інформування працівників Державного підприємства «Східне державне підприємство геодезії, картографії, кадастру та геоінформатики» про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Державного підприємства «Східне державне підприємство геодезії, картографії, кадастру та геоінформатики» про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Для працівників Державного підприємства «Східне державне підприємство геодезії, картографії, кадастру та геоінформатики» (Східгеоінформ) головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. та головним спеціалістом Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Іванюк Л.В. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Стоп булінг!», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною», «Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України з метою захисту права дитини на належне матеріальне утримання», «Забирають бізнес? Відбирають майно?».

В межах проведення комунікативної кампанії серед працівників вказаного вище Державного підприємства були поширені інформаційні буклети з зазначених питань.

Під час правопросвітницького заходу із працівниками були обговорені питання щодо надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, порядку державної реєстрації актів цивільного стану, механізмах подолання явищ булінгу в учнівському середовищі, оскільки дана соціальна проблема постала протягом останніх років у навчальних закладах України, порядку виїзду за кордон з дитиною, а також працівників Підприємства проінформовано про нові ініціативи Міністерства юстиції України в рамках проектів #ЧужихДітейНеБуває, #СтопНасильство та #Зупинемо булінг разом.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта