Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

Робота громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області

В межах роботи громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області (далі - громадська приймальня), яка розташована за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 26, м. Харків, щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 здійснюється консультування громадян з правових питань.

За період з 2 по 30 жовтня 2018 року в межах роботи громадської приймальні надано безоплатну первинну правову допомогу 38 особам.

Громадяни, які звернулися за правовою допомогою, отримали консультації з питань стягнення аліментів, примусового виконання рішення суду, відкриття виконавчого провадження, оформлення спадщини, складання заповіту, оскарження договору дарування, оформлення права власності, доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, звернення до Європейського суду з прав людини, звернення до Шевченківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова, державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця, оскарження дій судді, розміру та оплати судового збору, подання заяви до Слобідського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області, повноважень поліції відповідно до Закону України “Про Національну поліцію”, виконання кримінальних покарань.

Під час консультувань громадяни отримували інформацію про магістральні напрямки правопросвітницького проекту “Я маю право!”, поширювалися друковані матеріали з логотипом проекту (буклети, пам'ятки), а також інформаційне видання Міністерства юстиції України “Юстиція відкрита для людей”.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта