Жителям Чугуєва про новації Мін’юсту

Жителям Чугуєва про новації Мін’юсту

Фахівець відділу державної реєстрації актів  цивільного стану по місту Чугуєву, Чугуївському та Печенізькому районах Черненко Тетяна проінформувала мешканців Чугуєва про правові ініціативи Міністерства юстиції України. Зокрема, про протидію домашньому  насильству, про посилення відповідальності за несплату аліментів, про  боротьбу з корупцією у навчальних закладах, особливості виконання  рішення суду. Також розповідала про те, хто такий стягувач, які кроки зробити, щоб виконати судове рішення, які дані повинен містити виконавчий документ та як отримати присуджені кошти.

Усім охочим були надані  тематичні буклети «Як протидіяти домашньому насильству?», «Не отримуєш аліменти?», «Не знаєш як вирішити спір?» та інші, юридично-просвітницькі видання «Юстиція відкрита для людей» і «Правовий вісник».

Крім того, громадянам було наголошено про можливість  отримати  безоплатну правову допомогу, звернувшись до Єдиного контакт - центру системи  безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно в межах  України) за телефоном 0 800 213 103.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта