Проведено урок на тему:”Стоп булінг!”

Проведено урок на тему:”Стоп булінг!”

Завданням харківської юстиції є навчити молодь правильно захищати себе та оточуючих від цього явища. Тому, працівники відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Голуб В.В. та Смородська М.С. разом з представниками Національної поліції України провели інформаційний урок у 4-му классі Харківської гімназії № 13 Харківської міської ради на тему: "СТОП-БУЛІНГ!".

 

Під час вказаного уроку діткам роз’яснили як діяти, якщо тебе «булять», та повідомили про відповідальність, що настає за прояви «булінгу».

Також, було наголошено на тому, що про прояви булінгу ні в якому разі не можна мовчати, що до булінгу в них повинна бути нульова толерантність і якщо вони все таки стали жертвами або свідками булінгу, то повинні звернутися за допомогою до батьків, вчителів або до шкільного психолога.

 

 

Спеціалісти харківської юстиції продемонстрували учням моделі поведінки сторін булінгу: жертви та агресора. Під час візуалізації таких ситуацій діти обирали вірну модель поведінки та пояснювали свою думку. Також, команда юстиції, залишила для дітей номер телефону Національної дитячої «гарячої лінії» за яким вони зможуть отримати психологічну допомогу.

 

#ЯМП!#ЯМАЮПРАВО!

#MinJust4You

#СтопБулінг!

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта