Інформування працівників Державної установи «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського Національної академії медичних наук України» про направлення загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування працівників Державної установи «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського Національної академії медичних наук України» про направлення  загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

7 листопада 2018 року для працівників Державної установи «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського Національної академії медичних наук України» головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свиридовою Н.О. в межах реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» були проведені лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Стоп булінг!», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною», «Законодавчі ініціативи Міністерства юстиції України з метою захисту права дитини на належне матеріальне утримання», «Забирають бізнес? Відбирають майно?».

В межах проведення комунікативної кампанії серед працівників вказаної вище Державної установи були поширені інформаційні буклети з зазначених питань.

Під час правопросвітницького заходу із працівниками були обговорені питання щодо надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, особливостей взаємного утримання батьків та дітей, механізму здійснення процедур відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, у тому числі процедур банкрутства державних підприємств, у разі ліквідації підприємства, особливостей виїзду за кордон з дитиною, а також працівників Інституту проінформовано про нові ініціативи Міністерства юстиції України в рамках проектів #ЧужихДітейНеБуває, #СтопНасильство та #Зупинемо булінг разом.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта