Харківська юстиція взяла участь у XIV міжнародній виставці освітніх закладів для абітурієнтів “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”

Харківська юстиція взяла участь у XIV міжнародній виставці освітніх закладів для абітурієнтів “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”

Виконуючи різнопланові задачі важливо отримувати не тільки результат, а й задоволення від самого процесу, цікавих зустрічей та досягнень.

Працівники управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Р. Бережний, О. Ночовкіна та Л. Терещенко провели комунікативну кампанію в рамках правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” на XIV міжнародній виставці освітніх закладів для абітурієнтів “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”.

 

Під час міжнародної виставки, яка триватиме в Палаці спорту до 10 листопада,  представлені 62 учасники: представники навчальних закладів і освітніх програм в Україні, Польщі, Литві, Словенії, Словаччині (STUDY IN WROCŁAW (Проект “Teraz Wrocław”), UNIVERSITY OF FINANCE AND MANAGEMENT IN WARSAW тощо).

Харківська юстиція мала нагоду проінформувати широку цільову аудиторію про  магістральні напрямки проекту “СтопБулінг”, “СтопНасильство”, “ЧужихДітейНеБуває”, поспілкувалися з учнівською молоддю, батьками, викладачами, надати громадянам безоплатну правову допомогу, а також  правову інформацію у вигляді буклетів, плакатів та пам'яток “Поїхати з дитиною за кордон - легко!”, “Податкова знижка на навчання”, “Як протидіяти домашньому насильству”, “Отримуй аліменти” та “Зупинимо булінг разом!”. Особливу зацікавленість батьків викликала інформація щодо порядку отримання податкової знижки на навчання та виїзду з дитиною за кордон. Відвідувачі виставки дізналися про повноваження Головного територіального управління юстиції у Харківській області, можливість реалізувати себе в професії державного виконавця, нотаріуса тощо.

 

 

Цікаве спілкування з представниками Факультету адвокатури та Науковою бібліотекою Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національної академії Національної гвардії України, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, KARAZIN BUSINESS SCHOOL, Харківської державної зооветеринарної академії, Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба, Національного фармацевтичного університету, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Харківського вищого коледжу мистецтв, Харківського державного автомобільного коледжу, Харківського радіотехнічного технікуму надало змогу обмінятися актуальною правовою інформацією, яка сьогодні цікавить громадян.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта