Ознайомлення з новелами другого пакету ініціатив #ЧужихДітейНеБуває

Ознайомлення з новелами  другого пакету ініціатив #ЧужихДітейНеБуває

Завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції для слухачів Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління  при Президентові України  було презентовано інформаційні матеріали Міністерства юстиції про порядок отримання податкової знижки на навчання.

Завдяки другому пакету ініціатив #ЧужихДітейНеБуває  батьки матимуть  змогу отримати податкову пільгу не тільки в закладах професійної (професійно-технічної) та вищої освіти,  а й  на дошкільну, позашкільну і загальну середню освіту в Україні.

 

Тепер батьки, які записали дитину в приватний садок, музичну школу, спортивну секцію або курси вивчення іноземних мов зможуть скористатися такою пільгою і заощадити більше коштів для розвитку дитини!

Податкова знижка- це сума, на яку дозволяється зменшити розмір сплаченого особою податку на доходи фізичних осіб у зв’язку з оплатою нею послуг навчання.

Про процедуру процедура оформлення,  необхідні для цього документи та про інші аспекти можна ознайомитись у інфографіці Міністерства юстиції, яку було розповсюджено громадянам після обговорення.

 

#ЧужихДітейНеБуває

#ВідповідальнеБатьківство

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта