WORKSHOP для працівників структурних підрозділів

WORKSHOP для працівників структурних підрозділів

Набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втрачає чинність. Враховуючи зазначене актуальним наразі є питання підготовки суб’єктів декларування до чергового етапу декларування, який розпочнеться з 01.01.2019.

 

Напередодні чергового етапу електронного декларування в Україні актуальним, з метою завчасної підготовки суб’єктів декларування до подання електронних документів, головним спеціалістом  сектору з питань запобігання і виявлення корупції Слащовою Іриною проведено семінар для працівників оновленого відділу ДРАЦС- першого у місті Харкові Open Space, з приводу проблемних питання заповнення електронних декларацій.Окрему увагу зосереджено на додаткових вимогах фінансового контролю відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Під час семінару працівники були ознайомлені з Рекомендаціями Національного агентства з питань запобігання корупції суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні, зокрема технічні  особливості роботи з Реєстром, процедурні аспекти реєстрації у Реєстрі, зміни ЕЦП та E-mail адреси.

           

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта