Правова гра

Правова гра

Начальником Близнюківського бюро правової допомоги спільно з начальником служби у справах дітей Близнюківської РДА, фахівцем Близнюківського РС філії ДУ «Центр пробації» в Харківській області, начальником Близнюківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Острівщинському закладі дошкільної освіти Близнюківської районної ради Харківської області з вихованцями проведено правову гру на тему: «Свої права ти добре знай, їх шануй та поважай».

 

Розглядаючи ілюстрації до відомих казок, діти вчилися розуміти свої права та розпізнавати ситуації, коли порушуються права інших. Гра сприяла розширенню етичних уявлень про добро, чесність, справедливість, щирість, формуванню уявлення про сім′ю, вихованню шанобливого ставлення до оточуючих.

Також для учнів 5-9 класів Острівщинської філії Близнюківського ліцею проведено урок на тему: «Мої права закінчуються там, де починаються права іншої людини». Під час уроку діти поповнили свої знання стосовно прав та обов’язків людини, взяли активну участь у виконанні практичних завдань з метою закріплення теоретичного матеріалу, власноруч створили «дерево прав та обов’язків».

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта