Бесіда з учнями щодо нового порядку виїзду дитини за кордон

Бесіда з учнями щодо нового порядку виїзду дитини за кордон

Спеціалістом відділу про роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А., головним спеціалістом відділу про роботі з персоналом управління персоналу Чекаліною Г.М. та провідним спеціалістом відділу інформаційно-аналітичної роботи управління персоналу Тімковським П.О. до Дня спільних дій в інтересах дітей проведено бесіду щодо нового порядку виїзду дитини за кордон в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» для учнів 9-11 класів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 88 ім. О.Г. Зубарева.

Учням були роз’яснені основні питання стосовно того, як виїжджати за кордон, коли батьки перебувають у зареєстрованому шлюбі та не мають конфлікту між собою. Багато питань було присвячено тим сім’ям, коли один з батьків заборгував аліменти та не бажає давати згоду на виїзд своєї дитини за кордон.

Також, учнів було проінформовано про нові сервіси Міністерства юстиції України, зокрема, повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua та єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

 #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

#MinJust4U

#ЯМП!

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта