Всесвітній день дитини в Клубі розвитку дітей “Оранжевый кот”

Всесвітній день дитини в Клубі розвитку дітей “Оранжевый кот”

Сьогодні з нагоди Всесвітнього дня дитини головний спеціаліст відділу систематизації законодавства,  правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Олена Ночовкіна провела урок права для малечі в Клубі розвитку дітей “Оранжевый кот”.

Під час тематичного заняття хлопчики та дівчата дізналися про свої права, які гарантовані Конвенцією про права дитини та Конституцією України.

 

Діти охоче брали участь у цікавих іграх, відповідали на питання вікторини та з  радістю долучилися до заповнення “Карти прав дитини”.

Заняття принесло учасникам багато корисної інформації та позитивні емоції.

 

 

В клубі розвитку дітей для викладачів та батьків була розміщена правова інформація за магістральними напрямками правопросвітницького проекту “Я маю право!” у вигляді буклетів, плакатів та пам'яток “Поїхати з дитиною за кордон - легко!”, “Податкова знижка на навчання”, “Як протидіяти домашньому насильству”, “Отримуй аліменти” та “Зупинимо булінг разом!”.

 

 

Цікаві факти. Всесвітній день дитини відзначається щорічно 20 листопада. Саме у цей день 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини. З 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

 

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта