Харківська юстиція провела бесіду #СтопНасильство для жінок на базі Центру психології та особистісного розвитку “PLINE”

Харківська юстиція провела бесіду #СтопНасильство для жінок на базі Центру психології та особистісного розвитку “PLINE”

Провідним спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Горбуновою К.Ю. проведено бесіду на тему: "Як протидіяти домашньому насильству” для жінок на базі Центру психології та особистісного розвитку “PLINE”.

 

Проблема домашнього насильства неймовірно важлива навіть у світових масштабах.

За статистикою, щороку понад 600 жінок в Україні гинуть в результаті домашнього насильства. Згідно з дослідженнями за оцінками експертів менше 23% постраждалих звертаються за допомогою.

В ході бесіди було роз'яснено: що таке домашнє насильство, його види, хто несе відповідальність за нього, механізми захисту, де і як отримати допомогу.

Крім того, було закцентовано увагу на тому, що держава гарантує безоплатну соціальну, медичну, психологічну, правову допомогу та тимчасовий притулок.

Від домашнього насильства не застрахований ніхто, тому важливо знати, як себе захистити.

Необхідно одразу викликати поліцію – 102!

Звернутися на «гарячу лінію» із попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації - 116-123 (цілодобово та безкоштовно в межах України).

Якщо Ви стали свідком насильства стосовно дитини – негайно повідомте про це службу у справах дітей! Захистіть дитину від домашнього насильства!

Пам'ятайте, найнебезпечніший співучасник домашнього насильства – мовчання!

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта