Зустріч з представниками Пенсійного фонду

Зустріч з представниками Пенсійного фонду

Спільна нарада начальника Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Близнюківському, Лозівському районах та місту Лозова Бунякіна В.О. з начальником  Лозівського об’єднаного управління Пенсійного фонду Лашиною Т.П. з питань наповнення бюджету  Пенсійного фонду України.

Під час зустрічі представники Пенсійного фонду провели інвентаризацію виконавчих документів, які перебувають на виконанні в ДВС та проаналізували результати проробленої роботи щодо стягнення заборгованості. Склали план спільних дій щодо виявлення всіх можливих резервів максимального стягнення коштів з боржників.

За результатами наради вирішили продовжити співпрацю, здійснювати практику спільних виїздів за адресами стосовно перевірки майнового стану боржників та вжиття всіх вичерпних заходів, спрямованих на підвищення ефективності щодо стягнення заборгованості на користь Пенсійного фонду України.

Під час зустрічі обговорено графік виїздів робочих груп до боржників з метою оперативного вирішення питань щодо стягнення коштів на користь держави та розроблено низку інших заходів із забезпечення ефективної взаємодії та досягнення позитивних результатів.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта