Урок “Попередження та протидія булінгу” спільно зі студентами-консультантами Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Урок “Попередження та протидія булінгу” спільно зі студентами-консультантами Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Кас’ян А.В. та Калашніковою В.М. спільно зі студентами-консультантами Юридичної клініки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Зубашковим М. та Мартинюк П. для учнів Харківській гімназії №14 Харківської міської ради Харківської області  проведено урок “Попередження та протидія булінгу”.

Під час заняття разом з учнями ми з'ясували що таке булінг, хто може стати агресором, жертвою та спостерігачем. Розібралися, які стереотипи спонукають агресора вести себе певним чином, що відчуває жертва під час “відторгнення” її соціальним оточенням і до яких наслідків це може призвести.

 

Увага учнів також була зосереджена на засобах протидії булінгу: як реагувати на цькування, як впоратись з деякими ситуаціями самостійно, щоб не піддатися агресивним діям кривдника та куди звертатися по допомогу, щоб владнати конфлікт і припинити цькування.

Наприкінці уроку за допомогою гри “Ярлики” відчули, наскільки неприємно бути ображеними та приниженими.

Подолаймо булінг разом, щоб діти могли відчували себе захищеними з боку держави!

 

 

#ЗупинимоБулінгРазом #НіЦькуванню #БулитиНеКруто

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта