Прийом громадян у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах

Прийом громадян у відділі державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах

Заступником начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану по Валківському та Коломацькому районах Губською Л.М. та головним спеціалістом відділу «Валківське бюро правової допомоги» Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Коденко Н.Г. було проведено спільний прийом громадян

 

Під час прийому громадянам надано роз’яснення щодо порядку отримання витягу з Державного реєстру актів цивільного  стану громадян про шлюб щодо підтвердження дошлюбного прізвища. Заступником начальника відділу звернуто увагу, що витяг з Реєстру видається на письмову заяву фізичної особи за умови пред'явлення нею паспорта або паспортного документа. Для отримання витягу з  Реєстру подається заява, до якої  необхідно додати  квитанцію  про  внесення  плати за видачу витягу, що становить 73 гривні.

Також громадянам було повідомлено щодо порядку надання первинної правової допомоги.

Під час прийому громадян було проінформовано про загальнонаціональний правопросвітницький проект  «Я МАЮ ПРАВО!», стратегічним завданням якого є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта