Інформування громадян про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право»

 Інформування громадян про загальнонаціональний  правопросвітницький проект «Я маю право»

Начальник Борівського районного відділу державної реєстрації  актів цивільного стану Гряник О.А. провела інформування громадян про основні напрямки загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Одночасно громадянам доводилась інформація,  що з прийняттям другого пакету змін до законів #ЧужихДітейНеБуває змінилися правилу виїзду з дитиною за кордон. 

 

Відтепер не потрібно отримувати дозвіл другого з батьків на виїзд за кордон дитини  на строк до 1 місяця. Необхідно повідомити другого з батьків про державу перебування, мету та тривалість поїздки рекомендованим листом, якщо відоме місце його проживання та пред’явити на кордоні копію рішення суду або органу опіки і піклування про визначення (підтвердження) місця проживання дитини.

Якщо дитина проживає з одним із батьків, який не  перешкоджає другому з батьків у побаченнях і спілкуванні з дитиною - така дитина може виїхати за кордон на строк до 1 місяця, якщо мета поїздки: лікування; навчання; участь у дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних, мистецьких туристичних, дослідницьких, спортивних заходах; оздоровлення та відпочинок.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта