Виїзд дитини за кордон: нові правила

Виїзд дитини за кордон: нові правила

Заступником начальника відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Голуб В.В. для молодого та дружнього колективу Travel Company Галерея Путешествий  проведено консультацію щодо змін до порядку виїзду дітей за кордон.

Обговорені нові правила виїзду дитини за кордон, а також додаткові преференції для того з батьків, з ким після розлучення офіційно підтверджено місце проживання дитини. Під час бесіди роз'яснені обмеження у батьківських правах неплатників аліментів. Тепер надання на кордоні рішення вповноважених держорганів про визначення місця проживання дитини та довідки про заборгованість із виплати аліментів буде ще однією підставою для безперешкодного виїзду дитини за межі України з одним із батьків без нотаріальної згоди другого.

 

 

Отже, Закон України № 2475-VIII, який набрав  чинності  з 28 серпня 2018, що  удосконалює порядок вивезення дітей за кордон – чи не найкращий вихід, як позбавити недобросовісних батьків можливості маніпулювати ситуаціями з отриманням нотаріального дозволу на виїзд дитини, чим часто користувалися батьки-боржники.

Відтепер дитина може подорожувати, брати участь у змаганнях чи лікуватися не залежно від життєвих обставин та примх власних батьків.

Захищаймо права наших дітей разом! #ЧужихДітейНеБуває.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта