Засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

Засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

28 листопада 2018 року в Харківській обласній державній адміністрації відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Під час засідання висвітлювалися актуальні питання попередження та протидії насильства в сім’ї, а також головні аспекти підвищення правової свідомості та правової культури молоді через мережу правових гуртків, клубів правового спрямування, створених при навчальних закладах. Крім того, представники районних державних адміністрацій Харківської області відзвітували про здійснену у 2018 році роботу з цього питання. У навчальних закладах області були проведені різноманітні правознавчі конференції, круглі столи, брейн-ринги, конкурси малюнків, бесіди щодо правопорушень, відеопрезентації на тему прав і обов’язків громадян, ігри на правову тематику тощо. Крім того, проводилися семінари для вчителів щодо формування правової культури учнів, профілактики правопорушень та злочинів.

Зі свого боку, начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Тетяна Єгорова-Луценко зауважила, що робота стосовно подолання домашнього насильства та булінгу в шкільному середовищі є одними із найважливіших соціально значимих напрямків в правопросвітницькій діяльності для сьогодення. І саме спільна взаємодія усіх є одним із найбільш ефективних механізмів для підвищення рівня правових знань жителів Харківщини.

За результатами засідання члени ради підбили підсумки роботи Харківської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення у 2018 році та затвердили план роботи на наступний рік.

Зважаючи на вагомість, одним із пріоритетних напрямків роботи на наступний рік було визначено проведення інформаційної кампанії «СтопБулінг» по всій території Харківської області.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта