Надання адресної безоплатної правової допомоги у Балаклійському районі Харківської області

Надання адресної безоплатної правової допомоги у Балаклійському районі Харківської області

З метою надання адресної безоплатної правової допомоги спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Терещенко Л.О. спільно з заступником начальника відділу Балаклійського бюро правової допомоги Першого Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Родіним Д.Ю. було здійснено виїзд до Балаклійського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Балаклійської районної державної адміністрації.

Під час консультування присутніх найбільш актуальними питаннями стали: соціальні виплати, нові правила отримання житлових субсидій, стягнення заборгованості по аліментам, виконання рішення суду, поновлення спадкових прав в разі пропущення строку для прийняття спадщини, оформлення договору дарування, складення заповіту, а також доступ до діючої в Україні системи безоплатної правової допомоги.

В межах проведення комунікативної кампанії було проінформовано присутнім про механізми захисту дітей та жінок від домашнього насильства, про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України та здійснено поширення інформаційних матеріалів та буклетів з основними повідомленнями правопросвітницького проекту «Я маю право!» та чергового інформаційного видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта