Співпраця Харківської юстиції з мовним табором "Go Camp"

Співпраця Харківської юстиції з мовним табором "Go Camp"

"Don't bully...be a frіend!” (не будь хуліганом...будь другом!)  - саме з цим гаслом спеціалісти Харківської юстиції: Парамонова Людмила та Смородська Мілана завітали з уроком  до учнів 4-го класу Харківської гімназії № 152.

Але, урок  у діточок видався незвичайним, так як у рамках співпраці Мін’юст розробив для школярів нову спеціальну навчальну програму на правопросвітницьку тематику.

 

            Відтепер українські школярі зможуть дізнатись більше про захист своїх прав та покращувати англійську одночасно! Міністерство юстиції разом з громадською організацією GoGlobal запустили пілотний проект для мовних таборів "Go Camp".  

 

 

 

            "Що таке "Go Camp"?”: - запитаєте ви.

            Go Camp - це найбільша волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери зі всієї планети мотивують школярів вивчати іноземні мови та відкривають світ для дітей з усіх куточків України.

            Під час уроку дітям в ігровій формі на англійській мові  представники управління розповідали про білінг, його прояви та наслідки. Навчилися розрізняти в конфліктних ситуаціях bully (агресора), victim (жертву), bystanders (спостерігачів).

 

 

            Також були змодельовані ситуації під час яких, за допомогою методики  “stop-talk-walk” учні вчилися вправно уникали конфліктів та ігнорували агресора.
            Поєднання таких ініціатив Мін’юсту та "Go Camp" дає змогу розвивати в дітей найбільш затребувані у сучасному світі навички і водночас формувати культуру толерантності серед дітей, без чого неможливе становлення правової держави.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта