Виїзний семінар для представників районних державних адміністрацій

Виїзний семінар для представників районних державних адміністрацій

В актовому залі Ізюмського районного будинку культури працівниками управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бережним Р.М., Перепелицею Л.В. та Ночовкіною О.В. проведено семінар для представників Ізюмської, Борівської та Барвінківської районних державних адміністрацій Харківської області на тему: “Державна реєстрація нормативно-правових актів місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів. Організація правової роботи та систематизація законодавства в місцевих державних адміністраціях. Діяльність РМКМР з правової освіти населення”.

 

Під час заходу доповідачами були висвітлені питання щодо порядку проведення державної реєстрації нормативно-правових актів місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів; проведення перевірок стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів в районних державних адміністраціях, їх управліннях, відділах та інших структурних підрозділах; організації правової роботи та систематизації законодавства в місцевих державних адміністраціях; діяльності районних міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти населення.

Крім того, увагу присутніх було зосереджено на напрямках правопросвітницького проекту “Я маю право!”: “СтопБулінг”, “СтопНасильство”, “ЧужихДітейНеБуває”.

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта