В межах Всеукраїнського тижня права працівниками Харківської юстиції проведені відеолекції для студентів Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» про права людини та протидію булінгу

В межах Всеукраїнського тижня права працівниками Харківської юстиції проведені відеолекції для студентів Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» про права людини та протидію булінгу

Для студентів ІІ, ІІІ, ІV курсів Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Котляр Г.О. та головним спеціалістом Харківського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області Іванюк Л.В. в межах Всеукраїнського тижня права були проведені відеолекції на теми: «Міжнародні та національні стандарти прав людини», «Зупинемо поширення булінгу серед студентів!».

Під час правоосвітнього заходу для студентів Харківського комп’ютерно-технологічного коледжу відбувся відеопоказ та пройшло обговорення теми захисту прав людини на міжнародному та національному рівнях. Студентів було поінформовано про історичні передумови прийняття Загальної декларації прав людини. Також, працівники Харківської юстиції розповіли про основні громадські, політичні, економічні, соціальні та культурні права людини, які закріплені Міжнародною хартією прав людини.

До того ж в рамках проведеного заходу студентам розповіли про булінг та його форми, причини виникнення булінгу та його наслідки. Також було висвітлено питання протидії булінгу в студентському середовищі, відповідальності за вчинення насильства, в тому числі кримінальної відповідальності, формування взаємоповаги до прав і свобод інших студентів. Лише у цьому 2018 році про цю негативну соціально-психологічну проблему серед учнівської та студентської молоді заговорили голосно й одверто на державному рівні. Заходи, які відбуваються за участю державних органів спрямовані на протидію та запобігання цьому ганебному явищу.

Також, студентам було доведено інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».


#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#MinJust4U
#ЯМП!

#ВсеукраїнськийТижденьПрава

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта