Бесіда з учнями на тему «Права дитини» в рамках Тижня права

Бесіда з учнями на тему «Права дитини» в рамках Тижня права

Працівники відділу про роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.А., Чекаліна Г.М., Тімковський П.О. разом із заступником директора Інституту підготовки органів юстиції України Оболенцевим В.Ф. в рамках загальнонаціонального Тижня права проведено бесіду на тему «Права дитини» для учнів 11 класу Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 75 Харківської міської ради Харківської області.

Представниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області було висвітлено декілька фактів з історії створення Конвенціїї ООН з прав дитини, подробиці ратифікації даного міжнародного документу, після чого він став одним з джерел українського законодавства. В ході вікторини учні ознайомилися з основними знаковими статтями даного документу, охоче долучилися до правового «Крокодилу».


Наприкінці бесіди заступником директора Інституту підготовки органів юстиції України Оболенцевим В.Ф. було звернуто увагу на те, що за для роботи у органах юстиції або за для того, аби пов’язати своє життя з юриспруденцією, необхідно мати вищу юридичну освіту, яку майбутні абітурієнти можуть отримати у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого. Спеціалістами управління персоналу було роз’яснено питання щодо практики студентів у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області та його структурних підрозділах.
Також, учнів було проінформовано про нові сервіси Міністерства юстиції України, зокрема, повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua та єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#MinJust4U
#ЯМП!


 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта