Про права дитини та Загальну декларацію прав людини інформували в дошкільному навчальному закладі

Про права дитини та Загальну декларацію прав людини  інформували в дошкільному навчальному закладі

Для працівників дошкільного навчального закладу №370 Харківської міської ради, спеціалістом відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області Кас'ян А.В. було проведено захід, присвячений правам дитини та Загальній декларації прав людини.

Працівники закладу були проінформовані про права дитини та важливість національно-патріотичного виховання дітей, ознайомлені із Загальною декларацією прав людини, яка визначає основні міжнародно - правові стандарти прав людини.

Особливу увагу було наголошено на тому, що дитина має бути захищена від практики, яка може заохочувати расову, релігійну чи будь-яку іншу форму дискримінації. Вона має виховуватися в дусі взаєморозуміння, толерантності, дружби між народами, миру і загального братерства, а також у повному усвідомленні, що її енергія та здібності мають бути присвячені служінню на користь інших людей. В рамках комунікативної кампанії до відома присутніх були доведені основні повідомлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!», здійснено поширення плакатів, інформаційних буклетів за наступними темами: Як протидіяти булінгу? Як протидіяти домашньому насильству? Хочеш виїхати з дитиною за кордон? Не отримуєш аліменти?, презентовано інформаційне видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей».

#ВсеукраїнськийТижденьПрава

#РазомЗаПраваЛюдини

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта