Робоча зустріч з представниками Служби у справах дітей по Новобаварському району

Робоча зустріч з представниками Служби у справах дітей по Новобаварському району

Працівниками Новобаварського районного у місті Харкові відділом державної реєстрації актів цивільного стану , в рамках Всеукраїнського тижня права та Всеукраїнського правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!”, який запроваджено з метою формування правової свідомості, підвищення юридичної обізнаності українців, формування правової культури шляхом інформування громадян про їх права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власності, було проведено робочу зустріч з представниками Служби у справах дітей по Новобаварському району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради. В ході зустрічі були обговорені питання реалізації і захисту прав людини.

Окрему увагу зосередили на рівні правової освіти громадян, формування норм правової поведінки і звичок, а також виховання поваги до закону та громадської моралі.

У ході зустрічі були надані тематичні буклети «Як протидіяти домашньому насильству?», «Не знаєш як вирішити спір?» та інші, юридично-просвітницькі видання «Юстиція відкрита для людей» і «Правовий вісник». Крім того, колег було проінформовано про можливість отримати безоплатну правову допомогу, звернувшись до Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги (цілодобово та безкоштовно в межах України) за телефоном 0 800 213 103.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта