Зустріч на тему: «Права людини» в міській бібліотеці відділу культури Лозівської міської ради

Зустріч на тему: «Права людини» в міській бібліотеці відділу культури Лозівської міської ради

Начальником Лозівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Заварзою С.А. проведено робочу зустріч на тему: «Права людини» в міській бібліотеці відділу культури Лозівської міської ради Харківської області з нагоди відзначення 70-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

Працівників та відвідувачів міської бібліотеки відділу культури було проінформовано про прийняття та дію міжнародного акту - Загальна декларація прав людини, котру прийняла 10 грудня 1948 року на своєму засіданні в Парижі Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй (ООН). Вона представляє першоглобальне вираження невід'ємних прав, які мають усі люди. Декларація складається з 30 статей, які лягли в основу наступних міжнародних договорів, у регіональних документах по правах людини, національні конституції та інші закони. Міжнародний законопроект з прав людини складається з Всесвітньої Декларації Прав Людини, Міжнародного Пакту про економічні, соціальні і культурні права і Міжнародний пакт про громадянські і політичні права та двох факультативних протоколів до неї. У 1966 році Генеральна Асамблея прийняла два докладних договори, які завершують Міжнародний законопроект про права людини. В 1976 році, після того як договори були ратифіковані достатнім числом окремих націй, законопроект набув статусу міжнародного права.

Одночасно присутнім доведено до відома про запровадження загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!”, метою, якого є підвищення юридичної грамотності громадян України та формування нової правової культури в суспільстві, зазначений проект не лише інформує громадян про їхні права, а й навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли права порушують.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта