Прийнято участь у семінарі з профспілковим активом Харківської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України з питань державної реєстрації громадських формувань та в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Прийнято участь у семінарі з профспілковим активом Харківської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України з питань державної реєстрації громадських формувань та в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Заступником начальника відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Бєловою Н.О. та головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області Грозою Г.А. 10.01.2019 прийнято участь у семінарі- роз’яснені з профспілковим активом Харківської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України з питань державної реєстрації громадських формувань та в рамках висвітлення проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

В ході семінару працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Харківській області підвищено загальний рівень правової культури та надано керівникам первинних профспілкових організацій підприємств галузі енергетики та електротехнічної промисловості України необхідний рівень правових знань у сфері державної реєстрації громадських формувань. Надано роз’яснення з питань: який перелік документів необхідно подавати профспілкам для державної реєстрації створення юридичної особи, внесення змін до відомостей про юридичну особу та припинення діяльності юридичної особи. 


Також в рамках семінару висвітлено завдання та основні положення правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та роз’яснено питання щодо соціального захисту їх прав та надання допомоги громадянам у правовому захисті від посягань на їх законні права та інтереси.
Роз’яснено такі питання як: «Як протидіяти домашньому насильству?», «Виконання рішення суду: пам’ятка для стягувача», «Виконання рішення суду: пам’ятка для боржника». Також серед членів профспілкового активу поширено буклети з вищезазначених питань.
Поширено плакати «Поїхати з дитиною за кордон – легко!» та плакат «Податкова знижка на навчання».

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта