Онлайн-сервіс Міністерства юстиції України «Онлайн будинок юстиції»

Онлайн-сервіс Міністерства юстиції України «Онлайн будинок юстиції»

Спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану Погореловою О.М. проведено лекцію для працівників філії «Центр охорони здоров’я» Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті № 2 на тему: «Онлайн-сервіс Міністерства юстиції України «Онлайн будинок юстиції».

Працівників було проінформовано, що Міністерство юстиції України постійно працює над вдосконаленням надання послуг громадянам, щоб послуги були якісними, зручними, сучасними та доступними. Мін’юст є одним з лідерів серед міністерств по наданню саме таких послуг.

Спеціаліст відділу повідомила, що Онлайн будинок юстиції - це можливість для кожного громадянина, який має доступ до Інтернету, замовити ряд послуг не виходячи з дому. В режимі онлайн запроваджено послуги, надання яких викликає найбільші черги. За допомогою цього сайту Ви маєте можливість подати заяву про видачу повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

Щоб скористатись бажаною послугою необхідно перейти за посиланням online.minjust.gov.ua, зареєструватись в системі вказавши email та пароль. Після реєстрації громадянину необхідно обрати бажану послугу передбачену даним електронним сервісом.

Наприкінці заходу працівників ознайомлено з загальнонаціональним просвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО», який запроваджено з метою формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, полегшення доступу до правосуддя, боротьби з корупцією та захисту прав власників.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта