Булінг- проблема, яку необхідно вирішувати

Булінг- проблема, яку необхідно вирішувати

Фахівці Харківської юстиції продовжують активно проводити роботу направлену на освітлення проблеми булінгу серед школярів. Так, спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Голуб В.В. та Литовченко Ю.С. провели урок — тренінг на тему #СТОПБУЛІНГ для учнів 6-го класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 150.

У ході уроку діти мали можливість усвідомити, що булінг – це проблема, яка руйнує життя багатьом дітям у різних варіаціях, починаючи від отримання дитячих комплексів жертви, які потім переслідуватимуть людину впродовж усього її життя, і закінчуючи кримінальними порушеннями для агресора. Це величезне питання не стільки за масштабом, скільки за рівнем замовчування. На жаль, в нашому суспільстві не прийнято казати про те, що ти став жертвою булінгу.

Причин булінгу може бути багато: хтось маленький або високий на зріст, хтось світліший, рудіший, занадто тихий або навпаки галасливий… Цей перелік може бути нескінченним, проте, всі ці причини зводяться до однієї тези – хтось просто не такий, як інші.

Наприкінці уроку спеціалісти управління юстиції зазначили найголовніше: ми всі – учасники процесу булінгу, чи як агресор, чи як жертва, чи як спостерігач. І ми маємо про це говорити, маємо діяти, а не стояти осторонь.

Водночас, учням наголосили, що у випадку жорстокого поводження з ними, проблем у стосунках з однолітками, вони можуть звернутися за допомогою на Національну дитячу «гарячу лінію» за телефоном: 0 800 500 225.

#СТОПБУЛІНГ

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта