Захист прав жінок, які повертаються з місць позбавлення волі

Захист прав жінок,  які повертаються з місць позбавлення волі

Начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Колотіловою Н.В. взято участь у круглому столі на тему: “Соціальне замовлення як механізм розширення системи послуг щодо профілактики рецидивів правопорушень суб'єктами пробації та жінками, які повертаються з місць позбавлення волі”.

Організаторами вказаного заходу виступили: Міжнародний благодійний фонд “Українська фундація громадського здоров'я”, Представництво корпорації ХелсРайт Інтернешнл в Україні “Право на здоров'я”, Благодійна організація “Харківський благодійний фонд “Благо”, філія Державної установи “Центр пробації” в Харківській області.

Під час заходу обговорювались питання надання комплексного юридичного, медико-соціального та психологічного супроводу та соціальної адаптації для жінок, які повертаються з місць позбавлення волі, а також презентовано підсумки реформи “Розвиток пробації в Україні”.

 Наприкінці заходу, учасники дійшли спільної думки, що взаємодія органів місцевого самоврядування, державних установ та громадських організацій, спрямована на адаптацію, інтеграцію та запобігання вчинення   повторних правопорушень суб'єктами пробації та жінками, які повертаються з місць позбавлення волі, має бути одним із пріоритетних напрямків співпраці.

юстиції у Харківській області                                                     Н.В. Колотілова

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта