Інформування відвідувачів Територіального центру надання соціальних послуг Київського району міста Харкова про загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Інформування відвідувачів Територіального центру надання соціальних послуг Київського району міста Харкова про загальнонаціональний проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Для відвідувачів Територіального центру надання соціальних послуг Київського району міста Харкова головним спеціалістом відділу взаємодії з суб`єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Котляр Г.О. та провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свиридовою Н.О. було проведено лекції на теми: «Не знаєш, як вирішити спір?», «Отримуй аліменти!», «Як виконати рішення суду?», «Забезпечення права на заробітну плату», «Стоп булінг!», «Нові правила щодо виїзду за кордон з дитиною», «Захист прав дитини шляхом законодавчих змін порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», «Тимчасова зміна місця голосування», «Перевір себе у списках виборців», «Як голосувати за місцем проживання?», «Як протидіяти порушення під час виборів?».

Відвідувачі терцентру із зацікавленням прослухали інформацію щодо надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, особливостей взаємного утримання батьків та дітей, порядку виконання рішень судів, правил виїзду з дитиною за кордон та механізму подолання такого негативного явища як булінг серед дітей та учнівської молоді. Особливу увагу людей похилого віку привернули правила голосування на виборах Президента України, які відбудуться 31 березня цього року. Також відвідувачів було проінформовано про ініціативи Міністерства юстиції України в рамках проектів #ЧужихДітейНеБуває, #ЧужихДітейНеБуває2, #СтопНасильство та повідомлено про можливості _сайту «Он-лайн будинок юстиції», за допомогою якого є можливість отримання необхідних сервісів в електронному режимі.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта