Виступ перед вчителями в рамках проекту «Я маю право голосу!»

Виступ перед вчителями в рамках проекту «Я маю право голосу!»

Спеціалістом відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Івановою Т.О. перед педагогічним колективом Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 147 Харківської міської ради було проведено виступ в рамках проекту «Я маю право голосу!», в ході якого було висвітлено права виборців та способи їх захисту.

Серед іншого, доведено до відома яким чином можна, не виходячи з дому, перевірити наявну інформацію про себе у списках виборців, що робити у випадку, коли про вас внесли невірні дані або ваше прізвище відсутнє у списках, як за допомогою суду відстоювати свої права, які документи потрібні для того, щоб громадянина допустили до виборів, як голосувати без реєстрації постійного місця проживання, що робити у випадку, коли є потреба тимчасово змінити виборчу дільницю, як голосувати переселенцям, як голосувати, якщо ви знаходитися за межами країни та всі інші актуальні та нагальні питання.

Право вибору, як і право віддати свій голос тому з кандидатів, якого ти вважаєш самим гідним – одне з вагомих досягнень та засад демократичного суспільства, проте важливо не тільки володіти цим правом але й знати як їм користуватись.

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта