“Що необхідно пам'ятати виборцю?”

“Що необхідно пам'ятати виборцю?”
В рамках загальнонаціональної кампанії «Я маю право голосу», з метою підвищення рівня обізнаності щодо виборчих прав, механізму їх реалізації та захисту, фахівці Голуб В.В. та Литовченко Ю.С. провели тематичну зустріч на тему «Що необхідно пам'ятати виборцю?» з працівниками Української промислово-економічної компанії.

Щоб уникнути непорозумінь та порушень на виборчих дільницях, спеціалісти управління юстиції у простій та доступній формі розповіли про законодавчі засади виборчого процесу в Україні, права і обов’язки виборців та інших учасників голосування, про найбільш поширені виборчі порушення та пояснили, яка відповідальність очікує на порушників.

Напередодні виборів Президента України правороз’яснювальна робота з усіма суб’єктами виборчого процесу є актуальною і корисною, а усі заходи з підвищення правової культури спрямовані на створення належних умов для набуття громадянами знань законодавства про вибори та навички його застосування на практиці.

Крім того, присутнім зазначили про можливість перевірити наявність своїх даних у Державному реєстрі виборців, дізнатися адресу своєї виборчої дільниці за посиланням drv.gov.ua та про необхідність звертатися до голови відповідної виборчої комісії, офіційних спостерігачів або поліції, у разі порушень прав під час голосування.

юстиції у Харківській області                                                                                                                                                                 Н.В. Колотілова

 

 


 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта